שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp

הכירו את 'שחור ולבן' – משרד פרסום ואסטרטגיה

b&w

שחור ולבן – משרד פרסום ואסטרטגיה המספק מענה יצירתי, מקצועי ואישי ברמה הגבוהה ביותר תוך ראיה כוללת של הערכים והצרכים עליהם המותג צריך לשבת.

'כל דבר טוב מתחיל באסטרטגיה נכונה' אמנם זה משפט שאנחנו המצאנו, אבל אנחנו עומדים מאחוריו. אנו מאמינים שעסק דומה לפרח, חייבים לטפח אותו באופן תמידי, כדי שהוא תמיד יהיה בצמיחה ולא ינבול. אבל הכי חשוב זה הצעד הראשוני של שתילת הזרעים בקרקע – האסטרטגיה שעליה העסק יתבסס לאורך טווח.

בין אם אתם עסק חדש שרוצה לבנות לעצמו את הבסיס הנכון ומשם לעוף קדימה, ובין אם אתם עסק שקיים שנים בתחום ומה שחסר לו זה המקום שיבין אותו, יקדם אותו, יעזור לו להתעלות על המתחרים ולהשתלט על כל העוגה. שחור ולבן זה המקום הנכון בשבילכם.

אנו מזמינים אתכם להצטרף לשלל הלקוחות שלנו, חברות קטנות וגדולות כאחד שעברו תהליך מקצועי ופורה, צמחו והפכו לשם דבר בעולם החרדי והדתי.

במשרדנו יחכו לכם השותפים שמעון רווח וקיוי הס, עם וותק של שנים רבות בתחום הפרסום וניהול תקציבים של החברות המרכזיות במשק – וכמובן כל המחלקות הרלוונטיות: אסטרטגיה, קריאייטיב, יח"צ וסטודיו. בכל מחלקה יחכו לכם מיטב הכישרונות בעולם הפרסום ומנהל תיקי לקוחות אישי שיהיה קשוב לצרכים שלכם באופן יום יומי.

יחד, נעשה טוב לעסק שלכם.

לעמוד העסק שלנו לחצו כאן

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp