שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp

פוקוס – הרבה יותר ממשרד פרסום

simchi rubinstein focus

משרד הפרסום 'פוקוס פרסום והפקות' הוא לא סתם עוד משרד פרסום, ב'פוקוס' שמים דגש על בניית תוכניות פרסום ארוכות טווח עבור הלקוחות תוך מעקב צמוד וליווי לאורך זמן.

הבעלים, שמחי רובינשטיין, הקים את המשרד במטרה לקחת עסקים חדשים שהתחילו מאפס ולהביא אותם לצמיחה ושגשוג באמצעות מיתוג, פרסום ויח"צ.

במהלך השנים בהן עבד כמעצב גרפי קיבל פניות רבות מעסקים קטנים שהגיעו אליו מבולבלים בהרגשה שסתם מציעים להם חבילות פרסום מבלי לנסות לעזור להם ולעסק שלהם. שמחי לקח אותם תחת חסותו ובאמצעות בניית תוכנית מסודרת שכללה מיתוג, פרסום ואסטרטגיה נכונה הרים והביא אותם להישגים מרשימים.

הסטודיו של 'פוקוס' מספק שירות מלא עבור הלקוחות והם אינם צריכים לשלם על כל סקיצה או עבודה בנפרד. הלקוחות המרוצים של המשרד יודעים שאין הפתעות בסוף החודש, הריטיינר החודשי קבוע מראש והם יכולים להיות בטוחים בידיעה שיקבלו את כל מה שיעזור להם למנף את העסק.

בנוסף, המשרד מספק שירותי אסטרטגיה נבונה, ידיעות יח"צ, כתיבת בריפים ותוכניות שנתיות כשהמטרה ברורה: לעשות את כל מה שנדרש כדי להסיר מהלקוח את הדאגה והאחריות המקצועית בכל הנוגע לפרסום העסק שלו.

בין לקוחותיו הגדולים של המשרד ניתן למצוא חברות מוכרות כמו קייטרינג לה קאזה, רשת נעלי גיל, שוקולאב ועוד, לצד עמותות כמו מרכז מוסדות בעלזא, ארגון עזרת אחים בבית שמש, טוב וחסד ועוד.

'פוקוס פרסום והפקות' חתום על קמפיינים גדולים ביניהם קמפיין גיוס ההמונים של חסידות בעלזא וכן של עזרת אחים למען הילד המיוחד, שהצלחתם מהדהדת למרחקים עד היום.

הלקוחות מוצאים במשרדי 'פוקוס' את המענה הנכון עבור כל קמפיין שיעלה בדעתם, מספיק יהיה לשתף את המשרד במטרה הסופית והצוות המוכשר כבר יבנה תוכנית אסטרטגית מקיפה עבור הקמפיין הנדרש.

גם ביחסים האישיים עם הלקוחות בוחר שמחי בגישה מיוחדת. הקשר שלו עם לקוחותיו עובר מהר מאוד לפן האישי, אם זה בהצעת עזרה ללקוח שרוצה להפתיע את אשתו עם מתנה מיוחדת לרגל יום נישואיו, אם זה בקידום קשרים עסקיים בין לקוחות, ייעוץ פרסומי שלא במסגרת החבילה ועוד.

משרדי פוקוס ממוקמים בירושלים ומספקים שירות ללקוחות מכל רחבי הארץ.

אז אם אתם מחפשים משרד מקצועי שבאמת אכפת לו מכם ומההצלחה שלכם – צרו קשר עם שמחי והוא כבר ידאג להגשים את החלומות שלכם.

לעמוד של פוקוס פרסום והפקות באינדקס העסקים לחצו כאן

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp