שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp

הכירו את רשת העיתונים האזוריים הגדולה במגזר החרדי: מרכז העניינים

לוגו על רקע שחור של מרכז העניינים

מרכז העניינים הוא העיתון הנפוץ ביותר למגזר החרדי ומופץ בכ-135,000 עותקים בארבעה אזורי חלוקה מרכזיים בישראל – אזור המרכז, אזור ירושלים, אזור הדרום ואזור הצפון.

"מרכז העניינים – מרכז" הוא העיתון המרכזי של הרשת והוא מונה את כמות המפרסמים הגדולה ביותר. בחודשים האחרונים החל לצאת מקומון נפרד לערים אלעד ופתח תקווה והוא מופץ במקביל לגרסה הכללית של אזור המרכז.

רשת העיתונים האזוריים מרכז העניינים היא הגדולה ביותר במגזר החרדי. העיתון מעניק לקוראיו תכנים ברמה גבוהה, איכותית ועדכנית. צוות כתבים עמלים במהלך השבוע על כתבות חדשותיות מקומיות וארציות תחת שרביטו של העורך הראשי יצחק נחשוני, המכונה בפי כל "זקן העיתונאים" במגזר בגין ניסיונו הרב והידע המקצועי שצבר בעשרות השנים שהוא עוסק בתחום התקשורת, מאז שנות ה-80 בהן היה לחלוץ החרדי הראשון ששימש כעיתונאי בגלי צה"ל.

כישרון הכתיבה של נחשוני מעניק לקוראי העיתון סקירה ממוקדת של החדשות החמות מהשבוע שחלף מתובלות בכותרות ייחודיות ובלעדיות למרכז העניינים – משחקי לשון וכפל משמעות כמעט בכל כותרת.

העיתון מופץ מידי יום שני, בתחילת השבוע, כדי להרוויח חשיפה מקסימלית ושבוע מכירות מלא למפרסמים. ההפצה הרחבה של העיתון מוכיחה את עצמה ומפרסמים מקבלים פניות כבר בתחילת השבוע ובאמצעו.

אזורי החלוקה מגוונים ומכסים את כל הריכוזים החרדים בארץ. באזור המרכז תוכלו למצוא את העיתונים בבני ברק, אלעד, פתח תקווה, כפר חב"ד, קריית הרי"ם לוין שבתל אביב ואף ברחובות. את העיתון המופץ בירושלים והסביבה תוכלו למצוא גם בביתר עילית, קרית יערים, גבעת זאב ובבית שמש והסביבה, באזור הצפון תמצאו אותו החל מנתניה וצפונה דרך חיפה, רכסים קריות, צפת וערים צפוניות נוספות, ובדרום הוא מופץ באשדוד, נתיבות, אופקים וערים פריפריאליות נוספות עד באר שבע. 

בעיתון מרכז העניינים מתחשבים במיוחד בקוראים ומשקיעים מאמצים רבים בהפצה עד לתיבות הדואר האישיות. בכל שבוע בימי יום שני – בעת החלוקה נעשית בקרה מתקדמת ומדוקדקת על מנת לוודא כי העיתון אכן מחכה בתיבה.

לפני כשנה, כאשר הושקה המהדורה הדרומית של "מרכז העניינים" שאלנו את מנכ"ל העיתון, חנוך רפופורט, מהו הצעד הבא: "לא הכול אנחנו יכולים לחשוף", אמר רפופורט לפאשקעוויל והוסיף: "הגענו לפריסה מלאה מבחינת שטח גיאוגרפי, עם 135,000 עותקים. המטרה כעת היא להמשיך להתרחב במקומות שאנחנו כבר נמצאים בהם, להוסיף הפצה באזורים 'מתחרדים' ולעדכן את הפריסות בהתאם לגידול האוכלוסייה ולאזורי מגורים חדשים. כמו כן, בכוונתנו להוסיף מקומונים בתוך המהדורות האזוריות אבל עוד חזון למועד".

במהלך שנת 2019 נערכו ירידי פרסום מיוחדים באזור הדרום ובירושלים: "כרשת העיתונים האזוריים הגדולה במגזר החרדי, אנו רואים שליחות וחובה לחבר אותנו עם העסקים הקטנים", אמר לנו רפופורט, "אחד הדברים שנמצאים בראש מעייננו זה לעזור לעסקים הקטנים בערים החרדיות".

לדברי רפופורט, 'מרכז העניינים' יערוך פעילויות נוספות שיינקטו לטובת העסקים הקטנים במגזר החרדי. "אני יכול לומר שההיענות מצד העסקים מדהימה. אני שמח שבאפשרותנו להוביל מהלכים עסקיים בו כולם מרוויחים, ובהמשך נרתום גופים גדולים נוספים המעוניינים לסייע לעסקים קטנים במגזר החרדי".

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp