שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp

הכירו את MMM DIGITAL – משרד פרסום דיגיטלי

MMD

צריכים לבנות אתר אינטרנט ואתם מחפשים הצעת מחיר הכי זולה? אוקיי, אנחנו מודים. יש הרבה מעצבים שיספקו לכם אתר יפה ובדיוק לטעמכם העיצובי. אז למה אתם צריכים לקרוא את המאמר הזה?

ישנם פרמטרים רבים בבניית אתר שאנשים לא לוקחים בחשבון: האם הם יכולים לבנות את האתר "כמו שצריך"? האם האתר נטען במהירות? האם הוא מופיע בתוצאות הראשונות במנועי החיפוש? האם העיצוב מניע את הגולש לפעולה? האם האתר שלכם יהיה מסוגל להמיר מבקר מזדמן ללקוח?

בחברת MMM DIGITAL העוסקת בין השאר גם בעיצוב UI\UX ופיתוח אתרים, יש תשובות ופתרונות לכל שאלה בתחום הפרסום הדיגיטלי.

ידוע כי בעולם הדיגיטלי של היום, אתר העסק הוא הרושם הראשוני שנוצר עם הלקוחות הפוטנציאלים וכידוע אין הזדמנות שניה לרושם ראשוני. לכן, חשוב להקפיד על עיצוב אתר מותאם אישית לפי צרכי ודרישות הלקוח, מושך מבחינה ויזואלית, קל לשימוש, מותאם, ממיר מבקרים ללקוחות, ידידותי לנייד ומעודד צמיחה לאורך זמן.

משרד הפרסום הדיגיטלי MMM DIGITAL מתמחה בבניית אסטרטגיה דיגיטלית המתאימה את עצמה באופן המדויק ביותר לעסק של לקוחותיה. שיטת העבודה במשרד עובדת על היכרות מעמיקה עם העסק תוך התעניינות במטרות ובצרכים להם העסק זקוק.

"אנחנו חושבים שאי אפשר לקדם עסק בערוצים דיגיטליים ללא תוכנית אסטרטגיה מוגדרת ומסודרת, עם יעדים ולוחות זמנים, מדידה והסקת מסקנות", אומר מני גרינבאום, מנכ"ל המשרד. לדבריו, כדי לקדם עסק צריך להתחיל באסטרטגיה דיגיטלית נכונה.

האסטרטגיה בה פועלת MMM מתחילה בהגדרת היעדים הנכונים ואיתור קהל היעד, לאחר מכן פונים אליו במסר רלוונטי, מכירים את המתחרים ומבליטים את היתרונות של הלקוח. "וזה לא נגמר כאן", מוסיף גרינבאום. "אנחנו גם דואגים לאפיין, לעצב ולבנות אתר המותאם ל-SEO (כזה שגוגל יבין) לקדם אורגנית על ידי בחירת מילות מפתח חשובות ורלוונטיות".

במקביל, חברת MMM מקדמת את העסק של לקוחותיה בקידום ממומן כדי לחשוף אותו כמה שיותר לקהל היעד שלו וכך ליצור אינטראקציה ומעורבות ברשתות החברתיות. "אופטימיזציה למנועי חיפוש, SEO, הוא אחד הכלים החשובים ביותר בשוק הדיגיטלי", מסביר שי מירון מצוות המשרד. "שיפור דירוג האתר הוא המפתח לחשיפה עבור המוצרים והשירותים שהארגון של הלקוח מספק. השיפור מגדיל את הנראות של התוכן באתר וחושף אותו למספר גבוה יותר של לקוחות פוטנציאליים".

הגדרת אסטרטגיה דיגיטלית ברורה היא המפתח לפרויקט מוצלח. זה הבסיס שנותן את הכיוון להמציא, לחדש ולעדכן את העולם הדיגיטלי החדש, להגדיר את התוצאות הרצויות ואת מסגרת הזמן בכדי לבצע מדידה. 

תוכניות האסטרטגיה של MMM מותאמות אישית ומתוכננות סביב הצרכים והדרישות של כל לקוח ולקוח. באמצעות מחקר וגילוי, צוות העובדים מסיק את מסקנותיו ומקדם את העסק לפי תוכנית "בתפירה אישית".

בקרו עכשיו בעמוד העסק של MMM DIGITAL באינדקס העסקים של פאשקעוויל

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp