שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp

נתיב מדיה: כל שירותי הפרסום תחת קורת גג אחת

nativ

אם אתם אנשי שיווק ומכירות ואתם מחפשים את הדרך הטובה ביותר להגיע ללקוחות שלכם, כדאי שתכירו את חברת 'נתיב מדיה', המתמחה בשירותי פרסום והפצה הכוללים פתרונות שיווק וקידום מכירות.

חברת נתיב מדיה מאמינה שפרסום וקידום מכירות דורשים ניהול כולל ופיקוח מקצועי הדוק. לדברי נתי קרויזר, מייסד החברה והעומד בראשה, אין צורך שהפרסום יעבור לאינספור גורמי ביצוע, יתפזר ויאבד את האפקטיביות שלו בדרך. "לכן, אנחנו בנתיב מדיה מציעים את כל שירותי הפרסום תחת קורת גג אחת", אומר קרויזר בשיחה עם אינדקס עסקים של פאשקעוויל.

התמחות בארגונים ועמותות במגזר החרדי

לנתיב מדיה לקוחות פרטיים רבים, גופים מסחריים וחברות מובילות אותם היא מקדמת אך מה שמאפיין את המשרד זו דווקא ההתמחות בארגונים ועמותות במגזר הדתי בכלל ובמגזר החרדי בפרט תוך עבודה בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

"התחלתי את דרכי בעולם הפרסום בתחום הפצת חומרים פרסומיים", משתף אותנו נתי קרויזר, מנכ"ל החברה מאז שנת 2005 על הדרך שלו לעולם הפרסום החרדי. "במהלך השנים נחשפתי לעולם השיווק ולאפיקי הפרסום הייחודיים בו. תוך כדי פעילות התמחיתי בין היתר בתפוצה ובמהלכים לוגיסטיים בסדרי גודל שונים. אם זה בהדבקת מודעות, הפצה לבתי כנסת והפצה ישירה וממוקדת של עלונים ופרסומים בכל הערוצים הקיימים".

כחלוף השנים והניסיון המצטבר, הצוות והמוניטין של נתיב מדיה גדל והתבסס והיא הפכה לחברת ההפצה גדולה תוך כדי שהיא מוכיחה מקצוענות ושירות כמו שרק צוות איכותי יודע להעניק ללקוחותיו.

הכל תחת קורת גג אחת

אחת הדילמות הקשות עמן מתמודד כל מפרסם במגזר, היא כיצד כדאי לחלק את עוגת הפרסום כאשר לרשותו עומדים אינספור בעלי מקצוע כמו משרדי פרסום, יועצי שיווק ומכירות, אנשי קריאטיב וקופירייטרים, יועצי תקשורת ויח"צנים, עיתונים, רדיו ושלל בעלי מקצוע גם אם מבטיחים את השירות המדויק ביותר. כדי שהמפרסם לא יאבד את עצמו בסבך ההצעות השונות, הדרך הטובה ביותר היא למצוא גוף-על שיפקח וינהל את כל פעילויות הפרסום בכל מגוון הערוצים האפשריים.

בעזרת הניסיון רב השנים של נתיב מדיה נרקמה מערכת קשרים מבוססת אמון עם כל הענפים האפשריים, החל משלב בניית הרעיון לשיווק ולפרסום ועד שהמסר מגיע אל הלקוח שבקצה. "אני דוגל בשירות אישי ומסור בדיוק כפי שלקוחותי דוגלים בפרסום ממוקד ויעיל. לפיכך אני מאמין שהצלחת קמפיין ללקוח – היא ההצלחה שלי", מסכם קרויזר.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp